HAKKIMIZDA
Hakkımızda

1979 senesinde kurulan ve kısa sürede büyüyerek birçok sektörde faaliyette bulunan Kale Ticaret, 2009 senesinde faaliyette bulunduğu sektörlere “Her marka araca bakım ve onarım” sloganıyla servis hizmetlerini de dahil etmiştir. Bosh Kale Servis, 14 bin metrekareye kurulu olan modern İSTOÇ Oto Ticaret merkezinde 30 kişilik uzman ekiple hizmet sağlamaktadır. 
Fark fayda sunmaktır
Bosh Kale Servis, her marka ve model aracın bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir. Araçların performansını yükseltmeye yönelik çalışmalar, parça değişimi ve araçların belli periyotlar dahilinde yapılan bakımları uzman kadro ve cihazlarla sağlanmaktadır. 
Gerek görülmesi halinde gerçekleşen parça değişimlerinin orijinal parçalar kullanılmasına dikkat eden servis uzmanları, araç performansına ve ömrüne zarar verebilecek taklit ürünlerden uzak durmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması yönünde kaliteli hizmet anlayışını hızlılık ve güvenlik hassasiyeti çerçevesinde gerçekleştiren Bosh Car Servis, gelişen teknolojik araç gelişmelerini yakından takip eden bir ekibe sahiptir. 
Kontrol güvenli yolculuklar sunar
Araçların kontrol ve bakımına önem verilmesi, olası problemlerden doğacak sorunlara karşı tedbir anlamına gelir. Zaman ve para kazandırır. Kontroller sayesinde ortaya çıkarılan sorunların daha büyük arızalara yol açması önlenir. 
Bosh Car Servis, tatil öncesi kontroller, kış ve yaz kontrolleri, 10 noktada meydana getirdiği kontroller ve genel kontrol çalışmalarıyla araçların daha güvenli sürüş deneyimi sunmasını sağlamaktadır.Motor, elektrik sistemi, fren, ısıtma ve klima sistemleri, tekerlekler ve araçla ilgili a’dan z’ye her şey, Bosh Car Servis hizmetiyle kaliteli şekilde sunulmaktadır.